четвер, 7 липня 2022 р.

ЗАНЯТТЯ НА ТЕМУ: «СВІТЛОФОР.ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ДОРОЗІ»


Мета: закріплювати знання дітей про користування світлофором на вулиці, дорозі та проїжджій частині; закріплювати назви кольорів світлофора.
Формувати вміння розфарбовувати, правильно тримаючи олівець.
Виховувати увагу, вміння своєчасно реагувати на сигнал; дбайливе ставлення.
Хід заняття:

вірш «Світлофор»:
В нього на чотири боки є по три кругленькі ока.
Ними світить не даремно, як подивиться зеленим – йди скоріше, не зівай,
А червоний – стоп!Не йди! Щоб не трапилось біди.

Діти, про що розповідається у віршику?
 
Де ви бачили світлофор?
Де він знаходиться? Навіщо він?
Діти, світлофор усім потрібен, адже саме завдяки йому – ми можемо безпечно переходити проїжджу частину дороги, по якій їздить транспорт.
Світлофор розмовляє з нами своїми вогниками – сигналами.
А якого кольору бувають сигнали світлофора?
А чи добре ви знаєте кольори? Зараз перевіримо (діти називають)


А чи помічали ви на дорозі білі смужки? Що це за смужки? (відповіді дітей)
Так, це пішохід, зверніть увагу на екран, що там зображено (« зебра»)
А на що схожі смужки, що позначають пішохідний перехід? (відповіді дітей)

Де потрібно переходити дорогу та на який сигнал світлофора можна переходити дорогу? А на який не можна переходити?


А зараз пропоную погратися в гру «Червоний, жовтий, зелений»
(вихователь пояснює правила гри)
Давайте розфарбуємо «вогники» світлофора.
Чим будемо розфарбовувати дізнаєтесь, коли загадку відгадаєте:
У коробці спочивають спритні диво – молодці.
Убрання барвисте мають і загострені кінці.
На папері слід лишають гостроносі… (олівці)
Перш ніж малювати зробимо пальчикову гімнастику: «Сім’я».
(Показ і пояснення способу виконання роботи).

Самостійна діяльність дітей. Розгляд робіт.
Діти, ви всі молодці !
Скажіть, що вам сподобалось на занятті?











Немає коментарів:

Дописати коментар